ملکه زیبایی روسیه اوکسانا ووئوودینا، پس از ازدواج با محمد پنجم پادشاه (سابق) مای، نخستین فرزند خود را به دنیا آورد.

ملکه زیبایی روسیه و پادشاه سابق مای صاحب فرزند شدند«اختصاصی تابناک باتو» ملکه زیبایی روسیه اوکسانا ووئوودینا، پس از ازدواج با محمد پنجم پادشاه (سابق) مای، نخستین فرزند خود را به دنیا آورد. در این مطلب از جالبترین ها ماجرای ازدواج پادشاه مای و اوکسانا ووئوودینا و بچه دار شدن آن ها را بخوانید.

بچه دار شدن ملکه زیبایی روسیه و پادشاه مای

تولد این کودک در ۲۱ ماه مه بود و اوکسانا عکسی از پا‌های کودک خود را به همراه پیامی به دو زبان انگلیسی و روسی منتشر کرد.

ملکه زیبایی روسیه

پست اینستاگرامی اوکسانا ووئوودینا

اوکسانا می‌گوید: ۲۱ ماه مه ۲۰۱۹ میلادی، روزی که زندگی من در آن به قبل و بعد تقسیم شد، همه آنچه درباره تغییراتی گفته می‌شود که برای ن پس از زایمان رخ می‌هد، درست است.

او افزود: این عشق خاص است، این احساسات کاملاً جدید هستند، من از همسرم سپاسگزارم و خدا را شکر می‌گویم به خاطر پسرمان که سومین عضو خانواده ما است.

به تازگی عکس‌های جدیدی از مراسم ازدواج آن‌ها در مسکو و دوران بارداری اوکسانا منتشر شده است، او می‌گوید: بارداری سخت‌ترین بخش زندگی ام بود، سه ماه آخر بارداری ام را در بیمارستان روی تخت و یا سُرم به دست بودم و با سختی‌های زیادی در بارداری مواجه شدم. در این مدت حمایت نزدیکان و عشق به پسرم به من کمک کرد.

ملکه زیبایی روسیه

دوران بارداری اوکسانا ووئوودینا

ماجرای ازدواج ملکه زیبایی روسیه با پادشاه مای

اوکسانا ۲۵ ساله با سلطان محمد پنجم که در انگلستان درس می‌خواند در نوامبر گذشته در یک مراسم غافلگیر کننده با هم ازدواج کردند.

همچنین بخوانید :  دو اتاق خواب عجیب با فضایی ترسناک و دلهره آور!

پادشاه پس از این ازدواج در مدت زمان کوتاهی از تاج و تخت خود کناره گیری کرد.

مای یک کشور تحت پادشاهی مشروطه است و نقش پادشاه در این کشور بیشتر فرمایشی است. با این همه موافقت پادشاه پیش از انتصاب نخست وزیر یا مقامات ارشد دولتی مورد نیاز است.

این کشور که بیشتر جمعیت مسلمانان را دارد تنها کشوری در جهان است که پادشاه آن به صورت دوره‌ای حکومت می‌کند. مای در سال ۱۹۵۷ از استعمار بریتانیا رهایی یافت و مستقل شد.

ملکه زیبایی روسیه

مراسم ازدواج اوکسانا ووئوودینا با پادشاه سابق مای

ووئوودینا، ۲۵ ساله، اکنون پس از عروسی با سلطان محمد، علاوه بر حفظ لقب ملکه زیبایی سابق مسکو، جایگاه بانوی اول مای را هم از آن خود کرده است.

او، که دختر یک پزشک است، سابقا، احتمالا قبل از گرویدن به اسلام، به عنوان مدل در چین و تایلند کار کرده بود. عروس روسی، ۲۴ سال از پادشاه، معروف به «اعلیحضرت»، کوچکتر است. او قبل از اینکه عروس سلطنتی شود، گفته بود: «معتقدم که مرد باید رئیس خانواده باشد و البته نباید از یک زن (درآمد) کمتری داشته باشد».

سوای پیروزی او در مسابقه ملکه زیبایی مسکو در سال ۲۰۱۵، اطلاعات بسیار کمی درباره زندگی شخصی ووئوودینا وجود دارد و هنوز معلوم نیست که پادشاه مای چگونه با او آشنا شده است.

ملکه زیبایی روسیه

اوکسانا ووئوودینا و پادشاه سابق مای

پی جی نیوز/ تسنیم

پاپ موزیک پادشاه ,اوکسانا ,مای ,ازدواج ,زیبایی ,ملکه ,ملکه زیبایی ,اوکسانا ووئوودینا ,زیبایی روسیه ,پادشاه سابق ,پادشاه مای ,ملکه زیبایی روسیه ,دوران بارداری اوکسانا ,مای، نخستین فرزند ,روسیه اوکسانا ووئوودینا،منبع

معرفی تعدادی از بهترین لوازم شخصی برقی

معرفی تعدادی از ماشین اصلاح وال

بچه دارشدن ملکه زیبایی روسیه و پادشاه مالزی و سختی های دوران بارداری اوکسانا

مراسمِ عجیب تاج گذاری و ازدواج پادشاه تایلند با محافظش و مهماندار سابق!

زیباترین فیلتر های رنگی برای گرفتن بیشترین لایک در اینستاگرام

داروخانه آنلاین چیست؟

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی!

مشخصات

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم ارزانی تخفیفان فروش تردمیل با قیمت مناسب اعتبار سنجی خدمات تابلوسازی هر چی که بخوای قیمت سختی گیر رزینی آب خانگی تجاری خرید لوازم یدکی سایدبوم کوماتسو اصل